| cristina10 a întrebat:

Scz dar tot pun intrrebari despre lady popular dar sunt noua pe acel joc. deci cum pot sa imi fac un iubit sau sa joc jocuri adiac imi zice ceva sa descarc dar antivirusul ma atentoneeza ca are virusi. adica stie cineva de ce trebuie as descarc acea chestie dau funda celui mai bun si rapid raspuns

Răspuns Câştigător
| Iulika_9615 a răspuns:

Te duci la discoteca in oras si dai du-te la flirt. oricum o sa reusesti din a paispea incercare iar lajocuri dai acolo la jocuri si te poti juca ce vrei tu. te rog funda?