| Tenisi a întrebat:

Se apropie 12 stptembrie! Asteptati? Ce clasa sunteti? Cu ce aveti de gand sa va imbracati in prima zi de scoala?
Scuze categoria!

Răspuns Câştigător
| Lyiia a răspuns:

Buna!
Da,astept cu nerabdare anul scolar[trec a 7a].Imi voi revedea colegii si profesoarele si vom face noi amintiri. De-abia astept sa mai facem carti de joc din carton si sa jucam Popa Prostu' cu profesoarele=))

Cat despre imbracaminte, azi am fost la cumparaturi si uite ce mi-am luat, cu doar 50 lei.
-o camasa mai lunga stil bluza http://www.google.ro/......tp?/imgres
-o pereche de colanti lungi si negri http://www.google.ro/......tp?/imgres
-o geanta de umar[stil mapa] de la firma Caslon
-totul voi purta cu adidasii mei nou-couti de la Deichmann http://www.deichmann-incaltaminte.ro/......atalog.php
-iar ca accesorii:o fundita in par,o bratara, un lantisor finut de aur, cerceii de aur si inele.
Sper ca te-am ajutat!

5 răspunsuri:
| Nymphetamine a răspuns:

Nu astept.Sunt in clasa a 9-a si in prima zi de scoala o sa ma imbrac in blugi, un tricou si o camasa si tenesi pentru ca ma duc la nenorocita de scoala, nu la vreo parada a modei.

| CataaaaLinaaa a răspuns:

1. Nu
2. A 7 ea
3. Cu o fusta neagra, o bluza si vesta de uniforma ( obligatorie )

| DreamHouseit a răspuns:

O sa ma imbrac cu tenesi de velur si blugi grii cu modele misto funda sau vot ce vr tiam raspus deci vunda sua fot u alegi dar te rogg funda love struck

| Nikol99 a răspuns:

Buna! Abia astept prima zi de scola trec cls a-6-a.Cat despre imbracat sunt slaba dar mi-am gasit niste blugi stramti super cu niste pantofi cu putin toc cat pentru varsta mea.O sa-mi iau si o camasa cu valonase la piept si pe deasupra o vesta de scola(stii tu) pup :*bye!

| Adi_2195 a răspuns:

Intru a 9-a tongue nu stiu ma imbrac cu niste blugi si o camasa alba, ca asa prevede regulamentul, dar dupa 2 saptamani vin cum vreau laughing rolling on the floor)