| TheDaughter a întrebat:

Se apropie 14 februarie. Ce as putea sa-i cumpar cadou prietenului meu?

Răspuns Câştigător
| Mihaella_Laura_1933 a răspuns:

Paii daca intr-adevar vrei sa.i daruiesti un cadou special shyii mai ales daca este prietenul tau zic ca ar trebui sa ii cumperi cheva ce ii place shyii il pasioneaza sau ceva dat din suflet daca este de la o peresoana speciala cum esti thu pth el nu va avea pretentii.dar daca vrei neaparat sa ii daruiesti ceva din mall, magazine sofisticate...etc ii poti lua un parfum, ceva barbatesk.Multa Bafta. Funda?kisswinkingbig grin