| obarbiebruneta a întrebat:

Se apropie banchetul clasei a 8a.As vrea niste ideei pentru. decorarea clasei sau macar niste poze sau un discurs...va rog

3 răspunsuri:
| ndddiana a răspuns:

Desene pe tabla...
flori...
eu sunt a 8-a si. nuh prea imi pasa cum se decoreaza sc.clasa... sa fie acolo ceva ce sa daie atmosfera aia de sf d an:X:Xbig hug laughing)

| Anonoim a răspuns:

Zici ceva de genu as vrea sa multultumesc intregii si in special dirigintei/dirigintelui care a fost intelegator/e (sau calitatile lui/ei) si colegilor cu care voi ramane prieten as vrea sa va multumesc tuturor etc si incepisa plangi astai traditaia cred

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai ...baloane

flori

desenati pe tabla ceva dragutwinking

nu stiu ce mai zic,...big grinbig grinbig grin