| ChrissBeibii a întrebat:

Hello TPU!love struck..In curand se apropie sfarsitul clasei a 8-a,si banchetul,si am nevoie urgenta de niste discursuri pentru profi si pentru diriga,sau daca nu, macar niste idei. fundita, kiss:*

Răspuns Câştigător
| alexandraplay a răspuns:

Poti incerca asta: Va multumesc tuturor profesorilor mei si ma ales doamnei dririginte pentru tot pentru ca ne-a invatzt tot ce au stiut ei mai bine despre tot si despre toate.Asa au trecut 4 ani de cand suntem alaturi cu totii dar acum a venit timpul sa ne despartim.De aceea va urez o vacanta placuta tuturor si ca mi-ati fost alaturi adica tuturor ne-ati fost alaturi si va multumesc foarte mult! funda? :* love struck