| BlueLifeOfficial a întrebat:

Se apropie Craciunul si nu stiu ce sa ii fac cadou prietenului meu. Niste idei va rog... FUNDA

7 răspunsuri:
| AnemonaP a răspuns:

Un colaj foto cu fotografiile voastre, fondul poate fi de Craciun, te duci la un smile photo il faci la dimenstiuni mari, depinde si de pret si il inramezi.O idee doar. Craciun Fericit va doresc! Sa va iubiti.

| Chαяtreux a răspuns:

Parfum, minge, ceva personalizat

| Confucius a răspuns:

Un parfum de barbati, adidasi, tricou, ceas...

| Love4Music a răspuns:

Un aftershave, un ceas, un lant, un cd cu muzica lui preferata, ceva hi-tech ce il pasioneaza

| Maddiex3 a răspuns:

Cumpara-i o cutie de bomboane Milka impreuna cu un parfum si o poezie amuzanta scrisa de tine, sau un lantisor in forma de inimioara care cand se deschide apare o poza cu voi doi. :3 Sau daca aveti amandoi timp, mergi cu el la cinema si uitati-va la un film bun.

Bafta! :*

| crissadeea a răspuns:

Ii poti lua un ceas, un lant, o decoratiune pentru camera lui pe care sa o poate vedea mereu sa ii aduca aminte de tine sau un obiect personalizat cu o poza de a voastra! Sper ca te-am ajutat! happy

| YrinaBubulina a răspuns:

Un parfum, un ceas, un sacou, album cu cantaret/trupa favorita. sau ceva facut de tine laughing :*