| Danyela24 a întrebat:

Se apropie Craciunul si nu stiu ce cadou sa le fac parintilor! Aveti idei?

Răspuns Câştigător
| LolaLollita a răspuns:

Depinde ce buget aihappy
O rama foto de argint (suflata cu argint) in care sa pui o poza cu ei. Doua cani frumoase cu decoratiuni de Craciun. Doua bilete la un film pe gustul lor (sau teatru/opera).

5 răspunsuri:
| MerVeilleuX a răspuns:

Cumpără-le ceva folositor pentru casă. Eu asta le iau de fiecare dată pentru că habar nu am ce să le iau. laughing Sau ornamente pentru casă.

| betty678 a răspuns:

Ai putea sa le cumperi ceva separat. Tatalui un ceas de mana si mamei un parfum. FUNDA?

| kidDiana a răspuns:

In primul rand ei ar fi multumiti sa inveti bine si sa-i asculti apoi eu zic sa le cumperi ceva simplu sa vezi ce le-ar lipsi ca de exemplu daca vei ca tatal tau are un ceas vechi, sau mamei tale altceva, te descurci tu succes!

| mykymykyutza a răspuns:

Iale daca poti niste haine si niste parfumuri

| celcool a răspuns:

Mamei tale ii iei ceva util in gospodarie iar tatalui ceva ce tine de sportul lui favorit sau ceva de pescuit (daca ii place) sau o poza cu ei pusa intr-o rama frumoasa o felicitare sau ceva ce si-au dorit demult. pentru asta dai funda big grin