| whitecrow a întrebat:

Ce cadou as putea sa fac de majoratul iubitului meu pe langa un colaj cu poze?

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Un parfum sau un ceas sau bratara daca crezi ca e genul care ar purta.

| тecнιннιlα a răspuns:

Un colaj este minunat.
Ai pute pe langa sa ii iei ceva ce nu si-ar lua, ceva ce va folosi.
De ex. daca se joaca pe pc/xbox etc. sau daca citeste carti sa ii iei ceva legat de acele hobby-uri dar ceva pe gustul lui.
Ai putea sa ii iei un parfum care ii place sau un set de barbierit sau spry si gel de dus.
Poate un tricou sau o pereche de blugi.
Sunt multe lucruri pe care le poti lua.
De obicei eu cumpar ceva ce omul va folosi nu il va accepta si va uita de el sau ceva ce isi doreste dar cum toti ne gandim "cu banii aia fac altceva" nu ni-l mai luam.
Sper ca te-am ajutat macar putin happy.
Succes la cumparaturi si distractie pentru cand va fi majoratul tongue.

| JustAsking21 a răspuns:

O cutie de prezervative cu ciocolata

| Crissuk2000 a răspuns:

Eu as zice sa încerci ceva ce nu ati încercat pana acum...o surpriza placuta