| cath1431 a întrebat:

Se apropie un concurs de costume din alea de Halloween si nu stiu ce costum sa aleg. Aveti vreo recomandare?

Răspuns Câştigător
| AndreeaIsNoQueen a răspuns:

1.Fantoma-te poti picta pe fata ca o fantoma
2. Zombie-sa porti haine rupte si cu machiaj si nu uita ca pe pleoape te dai cu maro inchis.
3.Vampiroaica-cumpara dinti falsi si ia-ti orochie neagra cu rosu si cu guler lung
4.Inger-Iti iei aripi cu pene si o bentita cu aura si te machezi cu alb.
5. Diavolita-iti iei coarne si aripi si te dai cu rosu si negru peste tot
6. Fata pisica
7. Fata lui Yeti
Varcolac
8. Fata lui frankenstein-Frankie Stein
9.O zeita egipteana cu cateva bandaje pe maini, gat si picioare-Cleo de Nile, Nefera de Nile

2 răspunsuri:
| Pixel2009 a răspuns:

Buna Cathy happy
1. Poti sa fii Mos Craciun sau Craciunita happy
2. poti sa iti iei bascheti, ciorapi rosii si un halat ceva sa te murdaresti pe fata si sa fii o doctorita sexy happy
3. Pirat
4.Un zombi foarte murdar cu haine rupte si mai vezi tu
5.clasica vrajitoare cu parul zburlit
6.Emo happy
7.Vampir
8.O zana sau o printesa dar nu prea merge la o petrecere gen Halloween
Cam asa m`am costumat eu de`a lungul anilor de Halloween si la petreceri costumate...

| Raraa a răspuns:

Http://www.unica.ro/......oween.html de aici afli ce vestimentatie trebuie sa ai in seara de halloween. FUNDA?