| Andrascumpika03 a întrebat:

Hei lumeee! stiti si voi ca Halloweenul se apropie, asa ca diriga ne-a pus ca de Halloween sa ne costumam si sa facem un fel de concurs... Iar eu m-am decis sa ma costumez in "creepy doll". Daca aveti cateva sfaturi de la costum si cum sa-l realizez, pana la coafura. Machiajul stiu cum sa-l fac, dar daca aveti cateva idei (si link-uri) ar fi minunat.
Cel mai bun raspuns primeste funda+vot+cerere de prietenie

3 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Da, dar halloweenu nu e romanesc.

| Laura927 a răspuns:

Pt makeup gasesti in YouTube diferite link-uri,doar ii dai cautare "creepy doll", m-am uitat si eu acum vreo saptamana si sunt impresionata de toate ideile, ce e pacat este ca e in engleza, iti explica si iti arata pas cu pas cum sa te machezi, si ce peruci imbracaminte folosesti.
Este ft usor cautare YouTube -"creepy doll"