| timioros a întrebat:

Se apropie ziua indragostitilor si clubul din care fac parte eu vrea sa faca un concurs pentru cupluri. Dati-mi idei originale pentru un concurs de ex: declaratii de dragoste, dans.

2 răspunsuri:
| Roar a răspuns:

Un concurs de poezii, un concurs de cantat, de dansat, un concurs de desene, declaratii tongue

| dina05 a răspuns:

1. Cel mai lung sarut smug
2. Dans.
3. Declaratie.[cum ai zis si tu]
4. Pui intr-un vas mere si intr-un timp scurt, ce cuplu prinde cele mai multe mere
5. Sa luati prajituri, si baiatul e legat la ochi si ii da fetei sa manance thinking
6. Sa vina amandoi imbracati in rosu.si sa fie specific zile.cel mai frumos castiga
7. Sau costume care sa fie dedicate zilei de 14 feb.
8.Sa sparga baloane.
9.Baiatul sa fie legat la ochi si sa o rujeze pe fata.
10. Fata sa-l infasoare in hartie igienica :]]
11. Chestia cu dansul in jurul scaunelor. Cand se opreste muzica trebuie sa te asezi pe un scaun. Ori la fete, ori baieti ori cupluri big grin
12. Concurs de dictie
13. Cea mai frumoasa prezentare

Nu mai stiu thinking
Nu stiu daca am fost de folos, dar astea mi-au venit in minte big grin