| blackangel1 a întrebat:

Se apropie ziua iubitului meu, si nu stiu ce cadou sa-i iau... dati-mi idei va rog? mersi... funda

3 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

O ramă cu o poză-n care sunteți amândoi sau poți face un colaj cu mai multe poze.
Baftă!

| SpawNury a răspuns:

Nu cred ca este bine sa ceri parerile noastre, ar fi bine sa ii cumperi TU ce vrei TU nu ce vrea altu'. Gandeste-te si cumpara-i ceva ce il va face fericit/ceva ce il tine mult timp acolo unde trebuie. happy

| blackangel1 explică:

Eu nu cumpar ce vrea altu...pur si simplu cer mai multe idei pentru a face o alegere reusita si ceva frumos