| ßobolina a întrebat:

Se apropie ziua mea si vreau idei de jocuri.gen sticluta...idei de activitati sa nu ne plictisim.mersikisskiss:-X:-X Vreau ca un plan.

Răspuns Câştigător
| Izz a răspuns:

1.Adevara,provocare,procent,ce ai face daca?, salvamar...
2.Bataie cu perne
3.Ghicitul reclamelor la TV(de ex.inchizi ochi iar tu si alti prieteni trebuie sa spuneti ce reclama era, un prieten se uita sa vada reclama si se uita si la voi s anul trisati)
4.Carti
5. Mima
6.Va pictati
7.Vati ascunselea
8.Baba oarba
9.TOMAPAN
10. Ce incape intr-o valiza
...big grinhappyMult succes si la multi ani!

1 răspuns:
| noktambul a răspuns:

Dupa ce v-ati saturat de jucat sticluta, jucati-va "de-a v-ati ascuns chilotii". Fetele isi ascund chilotii prin diverse locuri, si baiatul care ii gaseste cauta proprietara careia i se potrivesc. Nu va veti plictisi deloc laughing