| Anonim134 a întrebat:

Se apropie ziua prietenului meu... si nu stiu ce cadaou sa-i iauhappy imi puteti da catea idei de cadou/

[p. s/. face 15 ani]
funda si vot pentru cele mai bunehappy

mersihappy

4 răspunsuri:
| stefaniacristina77 a răspuns:

Hei Byby:*! Da-i ceva (un colier, o bratara, un breloc...) care iti apartine tie.Cadourile cumparate pur si simplu din magazin sunt zero pe langa ceva ce e al tau si pretuiesti.Bafta:*

| Dey_1617 a răspuns:

Deci iti dau eu o ideebig grin
Poti sa ii faci un puzzle cu fotografia voastra gasesti tu mai multe site`uri scrie pe google puzzle personalizat si gasesti puzzle shop.ro. Alegi o poza cu voi 2 si o pui acolo si vezi si tu in cat timp sa iti vina nu costa mult, vine un puzzle cu poza voastra si o fotografie mare care iese super big grin
Mai poti sa ii cumperi : un parfum, o camasa, o poza cu voi 2 intr-o rama,un ceas, o bratara, un lantisor. Vezi si tu ce ii place mai mult:d
Sper ca te-am ajutat:*
Ast raspuns:*
Funda?

| dolly_2106 a răspuns:

Buna.gandeste-te ce ii place lui cel mai mult.

| cryng a răspuns:

Buna cred ca o bratara, un lantisor cu zodia lui sau initiala ta. o cana personalizata cu fotografia voastra sau o pernuta cu poza voastra imprimata pe ea. un ceas sau o poza cu o rama draguta