| Gxx a întrebat:

Se aproprie ziua prietenei mele cele mai bune si cu toate ca stiu totul despre ea nu stiu ce cadou sa ii ofer happy imi acordati citeva idei?))

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Un ceas

| Lynna a răspuns:

Ceva din argint? Un tricou? Un portofel?

| Sebastian2014 a răspuns:

Cadou ai putea sa-i oferi poate un colaj format din cateva poze cu voi doi. Ceea ce cred ca cel putin o va impresiona placut este : Scrie-i pe o foaie tot ce simti despre ea, direct din inima si la final scrie-i ca esti fericit sa fii alaturi de ea de ziua ei de nastere. Eu ti-am dat un sfat, daca-l urmezi e la latitudinea ta. Sper ca te-am ajutat! O seara faina! happy

| Dawniix a răspuns:

O poza inramata cu voi doua. Si o ciocolata.