| Alexandraaa_8011 a întrebat:

Se gasesc mai multi tenisi Converse All Star in Hervis sau in Deichmann? VA rog mult, ajutor, dau funda promit:*:*:*

Răspuns Câştigător
| :X:X RooNnA a răspuns:

Pai... cred ca in Deichmann. dar nu sunt sigura. oricum sunt mai scumpi in hervis... (daca sunt). ps: sunt din sbwinking

10 răspunsuri:
| alabala a răspuns:

In Hervis.In Deichman nu am vazut tenisi All Star happy

| :X:X RooNnA a răspuns:

Ms mult pentru fundita >:d< :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In Sibiu se gasesc si in magazinul Cube, de pe Victoriei sau pe frogs.ro. Sunt foarte multe modele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In deichmann nu se gasesc converse. dar nu stiu daca se gasesc in hervis. si magazinul in care sigur o sa gasiti converse este pe calea victoriei. cube se numeste acolo sunt si circa si alte firme.winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stie cineva cat costa tenisi converse all star in hervis?happy multumesc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tenisi Converse diferite marimi si modele gasesti la Cheap and Chic Shop:

http://cheapandchicshop.blogspot.com/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce-i aia? tenisi chinezesti? sunt peste tot!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt din Timisoara si la noi in deichman nu exista Converse.In schimb Hervis la noi s`a deschis chiar astazi de 1 decembrie si nu am observat Converse.La noi este Converse in InterSport si in bodo sport. Cei din InterSport ajung pana la 3 milioane.

| Axel_9404 a răspuns:

In hervis sunt mai scumpitongue

| cheapandchicshop a răspuns:

Buna,

Converse All Star diferite modele si culori gasesti la Cheap and Chic Shop. Preturi incepand cu 65 Ron. Transport Gratuit prin Curier Rapid.

Mai multe detalii pe http://www.cheapandchicshop.com/......http?/

Va asteptam!