| SimonaBubu a întrebat:

Se iau niste puradei de mine mereu pe strada fara motiv.Ce sa fac? Mă gândeam să ii bat rau pana le sparg capul ca mi s-a luat de ei.

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca stii unde sta anunta parintii sau rudele lor sa le bage bunele maniere in cap

| LikeARollingStone a răspuns:

Eu cred ca daca ii ignori, o sa insiste. Incearca sa te faci respectata dar fara violenta. Tot tu o sa ajungi rau daca ii lovesti.
Cearta-i, tipa-i cheama un var musculos sa ii bage in sperieti.
Succes!

| Violleta2022 a răspuns:

Ideal este sa-i ignori, fiindca ei se amuza de tine, cand te infurii.
Ideea este sa nu-ti pui mintea cu un copil mic, ca-l dai o palma si cade ala cu capul de asfalt si moar, iar tu ajungi sa faci puscarie juvenila, dintr-o gluma prosteasca.

| Andreeush a răspuns:

Evită-i, asta ar fi cea mai bună soluție.

| Sofer a răspuns:

Dacă ii bați. Te trezești ca le spune la părinți și vezi toată satra pe urmele tale. laughing

| Andradamaybe a răspuns:

Să nu te iei tu de tine și atunci nici lumea nu se va lua de tine?

| LikeARollingStone a răspuns (pentru Andradamaybe):

Majoritatea acestor purandei se iau de tine fara ca tu sa le faci nimic. Deci, teoria ta n-are niciun inteles.