| vixter2001 a întrebat:

Se inchide facebook pe 5 martie ca asa am auzit va rog raspundeti!

Răspuns Câştigător
| Ebsghjs a răspuns:

Nu se inchide, in momentul in care Facebook va fi inchis, noi toti utilizatorii ai Facebook'ului vom primi mail. Stai linistit!

4 răspunsuri:
| Thunderstruck a răspuns:

Ma copile, daca un alt copilas are chef de caterinca si trimite mesaje ca facebook-ul se inchide ca sa rada de prostii ca tine tu chiar trebuie sa-l crezi? N-o sa se inchida niciodata facebook-ul deoarece cei care au dat bani pentru jocuri ii vor da in judecata.

| WorkinForThis a răspuns:

Cine ti-a zis?

| vixter2001 explică:

Mai multi chiar a aparut o stire

| vixter2001 explică:

Ma omule in primul rand eu nu cred de acea va intreb pe voi prost esti tu Thunderstruck.\