| mishu_4386 a întrebat:

Se mai gasesc beyblade-uri?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si-acum le am prin balcon laughing. M-am uitat de ele prin piata, pe la magazinele de pe strada, dar n-am mai vazut. Cartiile Yugi Yoo (sau cum se scria) le-am mai vazut.

| BlitzKrieg a răspuns:

Pot sa iti spun ca in Romania foarte greu, poate in MegaShop in Bucuresti, dar daca ai drum in Italia vei gasi oriunde, ce model vrei tu, in sudul Italiei am vazut la chioscurile de ziare beyblade-uri originale cum erau alea la metro la noi, cu 4 EURO.

| cirlaandrei a răspuns:

Da clar in real, auchan kaufland