| ionut7 a întrebat:

Se mai imbraca baietii cu blugi stramti?

3 răspunsuri:
| AnnnaMarrria a răspuns:

Ionut...nu stiu am mai vazut baieti imbracati cu blugi mulati dar sincer mi se pare penibil! adica mie imi place sa vad pe un baiat blugi largi!
si acum nu te supara ca am zis, poate o sa crei ca sunt nesimtita sau mai stiu eu cum.dar daca tie iti place te poti imbraca!

| Kenny a răspuns:

Hmm depinde. Unii arata ca niste gay in blugi stramtii, si altii care au c.ur fain sunt genn =p~xd

| mickey99 a răspuns:

Eu am ai vazut baieti cu blugi mulati, dar cum a zis si kenny depinde cum arati cu ei