| miasdbnqwyiudnwqiygu a întrebat:

Se mai poarta blugi 3 sferturi cu taieturi(la baieti)?

9 răspunsuri:
| sorin a răspuns:

Pai se poarta de ce nu? Sau demodat sau ce, poarta ca nu o sa rada nimeni de tine.

| pam_pam a răspuns:

Eu, ca designer vestimentar in devenire nu ti-as recomanda. Nu-mi plac si nici nu am vazut sa se poarte. (nu ma refer in tara, ca la noi se poarta toate prostiile) Daca sunt un pic mai sus de genunchi, merg, dar 3 sferturi e aiurea. Parerea mea! Bafta in elucidarea problemei! laughing

| somniferu a răspuns:

Dap. orice iti place e la moda...nu trebuie sa se poarte totul e sa iti placa tie...

| eewan a răspuns:

Hmm. nu prea cred. firmele serioase nu prea scot asa ceva. mai mult la bazar. mai bine puneti scurti sau lungi subtirihappy
parerea meahappy

| perfect a răspuns:

Si eu sunt designer vestimentar in devenire laughing.
Sa trec la subiect.Se poarta pantaloni 3 sfert sau pantaloni scurti din material."Gen pantaloni de golf".

P. S. La moda ii ce iti sta bine.

| yinyang a răspuns:

Ce culoare?hee hee

| unromandestept a răspuns:

E ca si cum ai intreba daca se mai fac aerisiri cu gauri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, daca vezi la magazin se poarta.
Magazinele mari sunt la moda, vezi si tu. happy

O noapte placuta happy

| alexlego a răspuns:

Eu sunt de parere cu pam_pam daca sunt putin peste genunchi sunt ok...