| lorennnna a întrebat:

Se merita sa faci facultatea de psihologie? meseria e banoasa?

4 răspunsuri:
| Chαяtreux a răspuns:

Da, dupa parerea mea se merita. Orice liceu are nevoie de profesor de psihologie, de psihologul scolii, cand faci anumite analize ca sa te angajezi, iarasi ai nevoie de psiholog. Nu cred ca poti muri de foame cu aceasta meserie, ca sa zic asa.

| Iubibilăă a răspuns:

Si eu vreau acelasi lucru.
Inteleg.
Nu este asa banoasa dar poti trai din ea.
O seara placuta.

| KateMiddleton a răspuns:

Imi place profesia, dar e banoasa numai daca iti faci un nume, ai o groaza de clienti.La inceput ai cativa banuti dar cu putin succes iti reuseste.Bafta!

| ZeHelp a răspuns:

Nu este chiar asa de "banoasa", dar poti trai din ea.