| alecsandrabubz09 a întrebat:

Se poarta acest stil de sandale/pantofi in Romania?

http://www.missguided.co.uk/hailey-strappy-super-high-we dge-5

Deci sunt plecata in alta tara, dar vin in Romania vara asta si as vrea sa cumpar sandalutele astea negre :X dar nu stiu daca se poarta in ro :-? as vrea sa le port doar noaptea la o iesire/club etc :D

merci, dau funda :*

2 răspunsuri:
| Elvina a răspuns:

Cauta si tu prin mall-uri. Cred ca vei gasi ceva asemanator, daca nu da-ti o comanda de pe net. BAfta!

| DWDT a răspuns:

De ce sa nu se poarte? Daca nu se poarta, poate faci un nou trend!winking