| KeepCalm a întrebat:

Se poate face cont pe second life daca nu vreau sa platesc? Imi cere sa introduc informatii de pe card. Ast msj prvhappy. Imi poate oferi cineva contul sau daca nu il mai foloseste?big grin

2 răspunsuri:
| KeepCalm explică:

Am introdus alt an pentru a fi majora dar spune: Registration Unavailable- You must be 13 or older to create a Second Life account.

| eLLaPrinceSS a răspuns:

Am încercat şi eu dar mi-a zis acelasi lucru încearca să zici ca ai multi mai multi ani. Înainte de asta încearca cu 13 ani.SUCCES!