| IceCreamDoll a întrebat:

Se poate face un transfer la alt liceu fara acordul parintilor? Va rog am mare nevoie de raspuns.

Răspuns Câştigător
| Husicel a răspuns:

Din păcate nu; doar dacă ai 18 ani poți să te muți singur/singură

| IceCreamDoll explică (pentru Husicel):

Asta e grav... inseamna ca trebuie sa ma mai rog de parinti sa ma mute.

8 răspunsuri:
| winchesters a răspuns:

Din pacate nu se poate.
Sorry.

| Husicel a răspuns:

De la real la uman?

| IceCreamDoll explică (pentru Husicel):

De la uman la ce o fi...happy

| Husicel a răspuns:

Să ști k la uman e cea mai faină materie

| drhotzu a răspuns:

NU! si nu! si NU! dar ce ai patit de este asa de grav? daca vrei poti sa imi dai mesaj...

| drhotzu a răspuns:

Nu imi da voie sa iti raspund la mesajul tau... daca vrei ne auzim pe messwinking

| XxXExpert a răspuns:

Nu se poate... Dar daca ai 18 ani poti (adica cam doar prin clasa a 11-12`a numai dintr`o clasa in alta in acelasi liceu) In rest in alt liceu nu.