| kaTTsu a întrebat:

Se poate oferii o fata sa ma invete si pe mine limba engleza? un fel de meditatoare pe mess. va implor din corason

Răspuns Câştigător
| Nécromancie a răspuns:

Hmm, da' tu crezi ca engleza se invata pe mess ma?laughingrolling on the floor))))))

6 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Ivona text to speech te va ajuta.
e un sintetizator d vb in lb engleza. Tu scrii textul, robotul-femeie iti citeste corect in engleza.La partea cu gramatica nu stiu ce o sa faci.hee heeCrede-ma, nu cred ca se ofera niciun sa faca "meditatii" cu u pe mess.

pa, pa.

| Hmmmm a răspuns:

Asta e noul text de agatat pe net?laughing
sa inteleg ca esti baiat...mai da-ne si noua niste detalii: cati ani ai, de unde esti. poate-poate o cadea ceva.
si daca se ofera baieti nu o sa accepti?

| Messyhair a răspuns:

S-ar putea sa se ofere cineva, dar sa stii ca nu se compara cu ceea ce te invata un profesor/meditator face to face.
Mare lucru nu o sa inveti, plus ca trebuie sa inveti sa si pronunti cuvintele.

| BS_5938 a răspuns:

" Din corason "- asta a fost dulce :-X big grin :d :d

| Dede_8362 a răspuns:

Daca nu stii sa pronunti esti cam 0thinking

| ilink a răspuns:

Eu vb engleza fluent pot sa te invat eu macar la scriere