| Alexiiiia a întrebat:

Se poate sa muti fotografiile de pe Facebook Din albumul Fotografii de profil in alt album? Si cum se muta! DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| MissxD a răspuns:

1. Te duci in albumul din care vrei sa muti pozele.
2. Vezi sus (pe unde scrie numele albumului) scrie Editeaza albumul
3. Apesi acolo.
4.Iti apate un chenar unde poti schimba numele albumului si asa mai departe. Jos scrie Editeaza fotografiile (langa Sterge albumul sau Salveaza).
5. Apesi pe Editeaza fotografiile.
6. Iti apare o pagina de facebook cu titlul Modifica albumul.
7. O sa observi ca in dreapta se afla toate pozele tale din albumul respectiv, iar jos dupa fiecare fotografie scrie: Muta la:
8. Sub Muta la se afla o bara care se termina cu o sageata indreptata jos.
9. Apesi pe aceea sageata neagra si iti va aparea toate albumurile tale.
10. Alegi albumul in care vrei sa-ti muti poza (daca vrei sa-ti muti mai multe poze, pur si simplu, te duci la fiecare fotografie si faci treaba de mai sus -cu sageata-)
11. Dupa care, te duci cu cursorul joc unde scrie Salveaza modificarile si Renunta
12. Apesi pe Salveaza modificarile!
Bafta!

1 răspuns:
| Alexiiiia explică:

Dar din albumul Fotografii de profil in alt album creat de mine nu merge?:*