| YaSs a întrebat:

Cum pot muta pozele de pe facebook din albumul "fotografii de profil" in alt album?big grin

Răspuns Câştigător
| piciu25 a răspuns:

Mergi la albumul unde ai pozele care vrei sa le muti.in partea de jos a albumului dai editare informatii album. dupa care dai editeaza fotografiile.sub orice poza scrie Muta la... tu alegi albumul unde vrei sa le muti. succes!

1 răspuns:
| bozioru a răspuns:

Piciu25 meriti funda, eu ti-asi fii dat daca as fii pus eu intrebarea.Si eu m-am confruntat cu aceeasi problema, multumesc mult!