| LovelyKitty2 a întrebat:

Se poate sa primesc o bursa pentru a studia ultimii doi ani de liceu in L.A? Adica stiu ca se poate primi bursa pentru facultate, dar se poate primi si in timpu liceului pentru ultimii ani?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Intereseaza te la ambasada ei ar putea sa iti ofere cele mai multe informatii. desi nu am auzit de burse de studii pentru liceu.

insa daca ai 10 pe linie, rezolvi problema cu vizele atat pentru tine cat si probabil pentru parinti

| Ioana011 a răspuns:

Da, bursele se primesc si in liceu datorita rezultatelor foarte bune la invatatura.

| bestkid a răspuns:

Nu...