| RMG a întrebat:

Va rog sa-mi spuneti ce liceu trebuie sa urmezi pentru a primi o bursa pentru o facultate de actorie in canada?

Răspuns Câştigător
| bogdan72 a răspuns:

Nu cred ca cei din canada ar fi interesanti de profilul liceului pe care l-ai terminat cat de media de bac si mai important, de implicarea in activitati extrascolare (diplome de la concursuri pe teme legate, participari in cadrul trupelor de teatru, voluntariat, participare la festivaluri de film, de teatru, de arta, de literatura - cat de multe).