| мιѕѕнαρριηєѕѕ a întrebat:

Se poate schimba numele contului de youtube? Dacă da, cum?

2 răspunsuri:
| gabryelm3 a răspuns:

Nu poti sa schimbi numele la contul de youtube, dar pot sa-ti faci altul daca vrei neaparat.

| Iku a răspuns:

Nu poti sa iti schimbi, dar daca vrei fa-ti alt cont.
Sa-ti explic de ce? Pai este foooarte simplu.
Cand iti faci contul de YouTube, Trebuie sa - tialegi numele cu grija si datele. De asta spun ei sa ti le alegi cu grija. Si datele de cont trebuie alese cu grija. O solutie este sa iti faci alt cont, si pune un nume pe care cu siguranta l-ai vrea si ca acest nume sa te satisfaca. Pentru ca in viitor, sa nu-ti mai faci alt cont.