| raluk200 a întrebat:

Se pot sterge pozele p hi5 bineinteles dar sa ramana numarul d comentarii acelasi? daca dah va rog sa sp cum funda :-p

Răspuns Câştigător
| danutza412 a răspuns:

Nu nu se pot sterge dar sa ramana comurile pentru ca acele comentari le ai la pozele alea nu se poate de ex ii ca si km ai stegre un nr de tel si ai cateva sms de la nr respectiv si nu iti mai apare cu nume pentru ca l-ai stersbig grin
funda?batting eyelasheskiss

2 răspunsuri:
| Eu.si.atat a răspuns:

Nu se poate.

| emilpor a răspuns:

Cand aveam hi5 si stergeam o poza. nu se schimba nimic decat ca nu mai era acea poza. comentariile ramaneau. ai mai sters vreo poza pana acum? nu cred ca iti va sterge si comentariile daca stergi o poza. bafta.