| DENY1993 a întrebat:

Seara buna, eu de citeva zile am dat de saitul asta TPU. si nu prea inteleg cum putetii unii din voi sa punetii smailicuri cind scriti ceva, si faza cu funda,(dau funda ) ceor fi insemnind si asta? va rog daca puteti sa ma klarificati, mersi mult

Răspuns Câştigător
| misterioaѕa a răspuns:

Smile-uri poţi pune, dar nu trebuie să abuzezi.
Aici le găseşti pe toate http://mediapc.ro/emoticon-uri-ym.html
Funda este de culoare oranj si pentru fiecare funda primesti 100 de puncte.
Cand vei hotori ca raspunsul este corect,te duci in dreapta utilizatorului respectiv
si dai click pe "Declară răspuns câştigător", iar apoi
click pe "OK".
Si, daca in decurs de 5 zile nu ai ales castigatorul, funda va fi data automat de catre robotelul TPU
utlizatorului care are 5 voturi(inteligent/folositor), iar daca nimeni
nu are atatea voturi vei putea da tu "multumirea"cui vrei!

Citeste: http://www.TPU.ro/intrebari-frecvente! Gasesti mai multe aici.
Baftaa!

Răspuns utilizator avertizat
2 răspunsuri:
| Buuff a răspuns:

Userii iti pot da mai multe raspunsuri.si cer care iti place cel mai mult ii poti da funda(doar unuia). exemplu in dreapta rasp meu e o fundita.dai click daca iti place happy(si ti se pare cel mai bun raspuns)