| FreeAndWild a întrebat:

Secrete barn buddy (shhh!)! Va rog cine stie sa imi zica! Dau fundytza!

Răspuns Câştigător
| คиค a răspuns:

Buna!

Pai acum depinde ce intelegi tu prin secrete...
Eu am level 109 si iti pot da cateva sfaturi.

~Poti sa furi daca in bolul pentru mancare al catelului nu este deloc mancare.
~Daca vrei sa furi desi acel vecin are caine, iar cainele are mancare poti fura decat dand 100 de click-uri. Pentru a nu pierde banii pe care cainele ti-i-a luat dai imediat Refresh si ii ai inapoiwinking
~Pentru a creste mai repede in level planteaza flori scumpe cum ar fi: orhidee, trandafiri, irisi, lalele, etc
~Animalele iti aduc si ele destule XP-uriwinking
~Cu ai mai multi vecini cu atat esti in avantaj fiindca ai de la cine fura + ca primesti XP-uri cand ii uzi gradina, ii indepartezi gandacii, buruienile...

~Daca ai vreun prieten la vecini faci cu el o intelegere din care aveti amn2 de castigat.
Tu incercand sa furi de la el cainele lui te-a prins si ti-a luat 200 de coinsi sa zicem. Incerci sa furi de mai multe ori pana iti fura cainele chiar si 60. 000 de coinsi. Atunci dai refresh si cand intrii din nou la tine la Burn Buddy vei avea la loc banii pe care ti-a luat cainele prietenului respectiv, dar lui ii vor ramane in cont ce 60. 000 de consi [de exemplu] pe care i-a luat cainele de la tine, si astfel tu ai banii intregi, iar el are cu 60. 000 mai multi.
Apoi si el face acelasi lucru si va "imbogatiti" impreuna.

~ Iti recomand sa intri pe forumul de la Burn Buddy pentru a-te consulta in mai multe privinte si cu alti jucatori.

Ziceai ca oferi o funditabatting eyelashes

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Astept prieteni(vecini)http://www.hi5.com/......pCanvas.do