| Aniela2777 a întrebat:

Seriile de la Serialul Legendele Palatului au vreo legatura? Cum sunt in ordine?

1 răspuns:
| SheWasHere a răspuns:

Buna!
Nu, nu au nici o legatura unele cu celelalte din punct de vedere al continutului acestora. Vei zari cativa actori care se repeta in distributia mai multor filme din serie, insa nu in rolurile principale... in rest, doar faptul ca actiunea are loc cam in aceeasi perioada si vei sesiza de asemenea ca recuzita este asemanatoare.
Ideea este ca ei prezinta viata din era respectiva din mai multe puncte de vedere: al unei bucatarese, a unei concubine, a unui print, etc. si modul in care ei evolueaza.