| Danny024 a întrebat:

Va uitati la serialul Legendele palatului concubina regelui? Care sunt personajele voastre preferate?

1 răspuns:
| trinidad a răspuns:

WOW, si tie iti plac serialele coreene? Super, de cind sunt in Rominia nu am mai vazut pe cineva sa-i placa. Mie imi place. Actorii se repeta, este acel ce a fost in Perla palatului: Min Jon Ho, si ea a mai jucat undeva dar nu mai tin minte unde. Te-ai uitat la Secretele Palatului, cu Deok-Man? Acela e ars poetica serialelor coreene. Privestel daca ai ocazia, o sa-ti placa.