| DenisBoss92 a întrebat:

Serus TPU! Sunt, baiat am 14 ani si am avut deja vreo trei iubite iar colegii mei nici macar nu au avut macar primul sarut sau nu s-au tinut de mana cu o fata niciodata si nu au avut macar o iubita. Credeti ca e gresit ca la 14 ani sa ai iubita si sunt prea mic? Eu ma simt capabil sa o ajut sau sa o apar >:

Răspuns Câştigător
| Quassaar a răspuns:

Hehe...ai reușit să-mi smulgi un zâmbet cu comentariul si întrebarea ta. Parca ma vad pe mine acum 30 de ani. Iubește cat de mult poți, este un sentiment unic.

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Asta e inceputu gagicariei eu la 12 ani am avut 4 gagici

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Baga mare! Ideea este sa nu lasi una gravida ca intri si la belele.

| KamaSutra a răspuns:

Nu e gresit

| corbulalbrosu a răspuns:

Dragostea si iubirea nu au varsta insa sunt influentate de aceasta. In cazul tau s-ar putea ca tu sa fii mai deosebit de restul colegilor si prietenilor tai prin dezvoltarea ta fizica si mai ales intelectuala precum si psihica si nu este nimic rau in asta.Este chiar un exercitiu benefic in dezvoltarea ta psihica si mentala sa-ti asumi astfel de responsabilitati.

| Doub a răspuns:

"Sa o apar"- hEeeeheeeeeeee. Sa o aperi de ce? De muste?laughing))) Loooooool.

| SorinTudor a răspuns:

De ce nu ar fi normal?

Răspuns utilizator avertizat
| MadaMadalina1234 a răspuns:

Chiar nu vad nimic neobisnuit. Daca tu te simti capabil, asta e bine. Faptul ca, colegii tai nu au avut iubite nu e nimic neinregula nici la ei. Poate sunt doar timizi in ceea ce priveste fetele.
Succes in continuare cu relatia si sa ai grija de ea. Va pup pe amandoi!