| DiaNa357 a întrebat:

Serus:*Treaba sta asa: eu am abonament la vodafone pe 2 ani si in noiembrie fac un an... pot sa micsorez abonamentul sau ceva? Ca nu imi place deloc si vreau sa ma mut pe cartela de orange.Stiu ca daca il anulez trebuie sa platesc un an de abonament si nu as iesi in castig deloc.
P. S.: odata cu abonamentul mi am luat si telefonul LG GS290(cookie fresh)...stiti cumva daca se poate decoda? FUNDAA!

1 răspuns:
| alexsmeker98 a răspuns:

Pai te poti muta pe Orange dar nu prea am inteles ce vroiai sa spui. nu e nimic inpotriva sa schimbi. doar le zici celor de acolo ca sa iti inchida cartela si iti faci o cartela pe Orange.