| Predat0r a întrebat:

Server goale cs 1.6 unde pot face meciuri intre clanuri cs. Va rog. Sau daca vreti voi da gasiti server big hug
Scz. categoria

6 răspunsuri:
| NoUseForAName a răspuns:

Exista lucruri mult mai bune pe care le poti face in loc sa pierzi timpul cu meciurile de cs.

| aiCEVAcuMINE a răspuns:

Connect 109.98.108.104:27015

| Acodrinesei_Alexandru_1999 a răspuns (pentru aiCEVAcuMINE):

Nu marge

| sa0moara0de0necaz a răspuns (pentru Acodrinesei_Alexandru_1999):

Connect 109.99.196.251:27015 am gresit eu

| Gabryel133 a răspuns:

Poti face meci cu clanul meu, avem noi sv special pentru meciuri, daca te intereseaza ad la mess:gaby_garga (sper ca mai ai contul asta ..intrebarea e de acum 2 ani laughing

| Acodrinesei_Alexandru_1999 a răspuns:

Nu marge sv