| SabinaTH a întrebat:

Servus tuturor membrilor TPU! Caut membrii pentru formatie ( genul muzicii inca nu este stabilit, dar cel mai probabil va fi punk-rock si pop-rock ), din Brasov. Trebuie sa stiti sa cantati la un instrument : chitara, tobe, bass. Pentru cei interesati, lasati id-urile. Multumesc

1 răspuns:
| Teddy7139 a răspuns:

Buna. am 13 ani si stau langa gara mare. stiu sa cant de un an la chitara(nu stiu perfect, mai trebuie sa exersez). am 2 prietene care au o voce super. id meu teoteo03@yahoo.com