| cici_6785 a întrebat:

Si inca o nelamurire de ce apar asa tarziu intrebarile si raspunsurile care le dau? Am dat aseara niste raspunsuri dar au aparut azi dimineata la 10.00. De ce?

Răspuns Câştigător
| hândel a răspuns:

Esti noua si esti in perioada de proba. De aceea nu-ti sunt postate direct raspunsurile. Ele sunt verificate de moderatori sa nu contina cuvinte obscene. Acum cateva zile si eu eram suparat, ca dura prea mult pana apareau raspunsurile mele. Putina rabdare si vei vedea ca poti raspunde si, apoi sa-ti vezi raspunsurile la interval de secunde. Numai bine cicihee hee

4 răspunsuri:
| dulshe a răspuns:

Este moderarea, cand esti noua pe site, pana nu raspunzi la 30 de raspunsuri, nu iti da voie sa pui nimic pe site pana nu ti le aproba raluca, dupa ce ai pus 30 de raspunsuri, toate intrebarile si toate raspunsurile se vor afisa automat, oricum iti urez bun venit pe acest site, si in familia noastra!

| greg a răspuns:

O sa vina momentul cand adminii o sa-ti dea voie sa apara intrebarile tale direct pe site.

| cici_6785 explică:

Am inteles, atunci rabdarica mersi pentru. lamurire Amar

| cici_6785 explică:

Multumesc dulce si bine v-am gasit