| Anndra09 a întrebat:

Am o problema. aseara am pus 2 intrebari pe acest site. dar cand intru sa vad daca am primit raspunsuri, si accesez raspunsuri primite nu mai apar intrebarile. care este cauza?happy

7 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
pai ce nu iti apare intrebarea ori raspunsurile? hotaraste-te.
daca intrebarea a disparut, inseamna ca a incalcat regulamentul si a fost raportata/stearsa.
daca intrebarea era legata de teme scolare, evident ca a disparut pentru ca rezolvarea temelor scolare sunt interzise
despre ce era intrebarea ta?
O seara bunahappy

| darrio2007 a răspuns:

Nu iti apar nici daca intri la contul tau? Rubrica din stanga.Sub Logat ca...

suntserios
| suntserios a răspuns:

Intrebarile tale nu corespundeau cu regulile site ului

| Anndra09 explică (pentru suntserios):

Daca nu corespundeau nu ar fi fost aprobata. dar a fost..si am primit si un raspuns la una din ele. dar dupa aceea cand accesam intrebarile mele sau raspunsuri primite nu mai apareau.

| suntserios a răspuns (pentru Anndra09):

Sunt foarte multe intrebari care apar pe site apoi sunt sterse pentru ca nu respecta regulile (vezi zilnic zecile de intrebari legate de teme)

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Vezi dacă întrebările apar în secţiunea "Intrebarile mele" ( vezi în grila portocalie din stânga, sau la linkul următor ) :
http://www.tpu.ro/site-users/questions/

Dacă NU sunt acolo, atunci au fost raportate şi au fost şterse!
În acel caz, le găseşti în secţiunea "Postari sterse de Admin" ( vezi în grila portocalie din stânga ).

În cazul în care nu se află nici acolo, atunci, probabil că, este o eroare de server...
Atunci trimiţi un mesaj la "Contact" şi explici situaţia :
http://www.tpu.ro/contact

Toate cele bune.

Răspuns utilizator avertizat