| Cavani1999 a întrebat:

Simțul umorului este ceva nativ sau se dobandește cu timpul? eu de fel sunt o persoană foarte serioasă, aș putea să fiu mai amuzant cu timpul?

4 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

In general te nasti cu el dar cunosc oameni care au dobandit asta pe parcursul timpului happy o poti face si tu in timp!

| Daniel2836 a răspuns:

Daca iti doresti poti sa faci aproape orice

| DaianMarian a răspuns:

Sunt de parere ca te nasti cu simtul umorului, dar prin perseverenta poti face orice

| FacLaMisto a răspuns:

Uita-te la seriale gen Married with Children, sau stand up comedy, dupa ce te uiti la Married With Children iti garantez ca o sa fii mai amuzant.