| anonim_4396 a întrebat:

Singura in casa, parintii sunt plecati, ti se pare ca se aud tot felul de zgomote cum reactionezi?

Răspuns Câştigător
| CynicalCunt a răspuns:

Iti faci un upgrade la biblie.

6 răspunsuri:
| Miina a răspuns:

In general cand ma speriam puneam muzica, dar acum ca nu am voie deschid tv-ul sau plec la nasa-mea sau varu-meo.happy

| corolav a răspuns:

Dacă e muzică poţi să dansezi.

| TeManancCuNutella a răspuns:

Suno p cea mai buna prietena, spune-i sa vina si sa va distrati, asa vei uita totul happy

| GregHouse a răspuns:

Aprinzi toate luminile, deschizi televizorul si pornesti muzica la calculator laughing

| Lavynya99 a răspuns:

Ma sperii putin,dar nu ma ingrijorez, probabil sunt cauzate de vant(la noi cam bate vantul), sau alte chestii.Ma duc sa vad daca e cineva in curte(stau la casa)si apoi imi gasesc cate ceva de facut,ca sa-mi distraga atentia. Daca auzi acum zgomote ciudate,mergi si inspecteaza,daca nu-ti este frica... apoi gaseste ceva de facut! Stai pe calculator,uita-te la tv si da-i volumul mai tare ca sa nu se mai auda respectivele zgomote,pregateste ceva de mancare, cheama o prietena la tine, etc.Te pup! Noapte buna!

| girls97 a răspuns:

Bwna si eu am patsit asta de 2-3 ori cred ca este doar in imaginatsia noastra eu una ma uit la prea multe filme horror dar le ador m rog aprinde lumina, fatsi ceva de mancare, iatsi ceva cu care sa te invelesti inindete pe canapea saw in pat sh uita-te la desene animate laughing saw la o comedie eu asta as face pupii sper ca te.am ajutat big grin