| Marialy a întrebat:

Heyy, Buna TPU! Spuneti-mi si mie, ce sa fac acum? Parintii mei sunt plecati la o nunta si sunt singura in toata casa si ma plictisesc...straight face fundita pentru cele mai interesante sfaturiwinking apropo fara petrecerihee hee Multumescbig grin

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cheamă nişte prietene la tine, fă karaoke, uită-te la un film, ieşi pe afară, du-te la bunica, citeşte o carte, odihneşte-te sau joacă un joc.
Succes, distracţie plăcută!

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Poți petrece timpul pe net, pe TPU.
Pa, pa.

| beautifulkiss a răspuns:

Buna..acesta este un copy-paste de la un raspuns dat mai demult: pai:deseneaza, canta, danseaza, invata dansuri, scrie o carte, compune cantece/poezii/povesti, fa origami, fa quilling, fa machete, fa sudoku/rebus/integrame, joaca jocuri gen:3D Logic si Zuma,joaca ce jocuri iti plac,fa teste de personalitate,uite-te pe TPU,iesi afara(afara poti sa joci ping-pong,sa teplimbi cu rolele,sa alergi putin prin parc,sa stai pe o patura cu amicii tai si sa va jucati carti sau badminton sau volei daca ai minge de volei),fa-ti un blog,fa un film,modifica poze,cauta poze ca wallpaper, fa curat in calculator, fa curat in camera, joaca-te cu animalutul tau(daca ai), citeste, mergi la shopping, gateste, picteaza, fa-ti un jurnal, cauta-ti un hobby, colectioneaza lucruri, invata cuvinte noi in engleza, franceza sau ce limba iti place tie, imbogateste-ti vocabularul, viziteaza muzee, mergi la bunici, perfectioneaza-te intr-un anumit domeniu.Numai bine.

| Lexiiii a răspuns:

Pai ai putea sa chemi niste prieteni la tine ceva simplu, un film mai vorbiti. Nu ai ce face numai asa sa iti tina comanie. Sau iesi pe afara.

| YoYoLicious a răspuns:

U should masturbate!