| KanameKN a întrebat:

Site-ul ăsta s-a făcut de tot căcatul, am pus si eu o întrebare urgentă si m-am trezit un un singur raspuns.Mă rog, bine că am fost salvată de http://forum.softpedia.com/. Nu aveți și voi aceiași părere ca mine? :)

3 răspunsuri:
| Foxylicious a răspuns:

Mai bine spus: site-ul s`a umplut de asa zisii anonimi de 10-12 ani care pun intrebari despre toate prostiile si dau raspunsuri specifice varstei lor.

| Nu a răspuns:

Ar trebui inainte sa arunci cu ****, sa te gandesti ca nimeni nu poate sa-l modereze pe tot ca sa fie perfect. O sa existe mereu mere stricate, absolut oriunde.
Daca tu judeci site-ul pentru ca nu ti s-a raspuns la intrebare, atunci imi pare rau sa-ti zic, ai o problema serioasa de personalitate.

| Differentx13 a răspuns:

Înțeleg că ai inconveniențe, dar asta nu înseamnă că trebuie să ''jignești''winking. Și nu, nu am aceeași părere.