| alexutzu00791 a întrebat:

Site-uri de poker? Mi a spus un tovaras de un site dragon, sau drakon poker ceva de genul in care poti participa la turnee cu bani reali fara sa bagi bani realihappy. Detineti si voi ceva informatii?

Răspuns Câştigător
| cucu a răspuns:

Alea se numesc freerol si orice site de poker are si asa ceva pentru a mai atrage clientzi... poti incerca dracula poker, poker stars, full tilt ...sau poti da search pe google play texas holdem si vei gasi acolo o groaza de siteuri dar la un freerol se inscriu peste 2000 de oameni deci sunt slabe sanse sa poti face ceva bani

3 răspunsuri:
| Camy_5455 a răspuns:

Stiu eu sunt virusi!

| Poker-Blog.RO a răspuns:

Sunt siteuri care iti ofera bani gratis pentru poker.
Treci un test si primesti 50 de dolari.

Daca vrei sa primesti banii astia te pot ajutawinking

Da-mi un mesaj si iti raspund cu restul detaliilor.