| mihai1997 a întrebat:

Skype este GRATIS? adica apelurile doar in 2 prieteni,, funda

5 răspunsuri:
| mihai1997 explică:

Scuze dar din pacate nu va pot da funduta nu ma lasa

| DDCC a răspuns:

Salut!
Skype este un program gratuit care oferă servicii de comunicare video (între maxim 2 persoane se poate face apel video la versiunea free adică fără cont premium). La apel audio nu există o limită de persoane. Poţi comunica prin Skype atâta timp cât celălalt are instalat programul şi o conexiune la Internet (prin PC sau telefon mobil nu contează).
Cel mai simplu mod de a descărca& instala aplicația Skype este cu Ninite> www.ninite.com/skype/

| al3xander a răspuns:

De la Skype la Skype este gratis, daca vrei sa vorbesti de la Skype pe telefon sau sa scrii mesaje la un numar de telefon costa.