| dance4life a întrebat:

Slabesti de la ciocolata amara?:-\ bine-ar filaughing

9 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Ca e ciocolata amara sau nu tot ingrasasad

Anna
| Anna a răspuns:

Nu cred, bine-ar fi, am manca numai ciocolatalaughing.

mlm
| mlm a răspuns:

Draga mea ciocolata nu slabeste, ingrasa.Ar fi bine sa slabeasca, am manca toti ciocolata amaruie.

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Nu slabesti, dar e sanatoasa, protejeaza inima!

| andi a răspuns:

Da, slabesti la... portofel, acolo e singurul loc unde slabestiwinking

| sergiu25bc a răspuns:

Eu stiam ca orice tip de ciocolata nu slabeste, din potriva te face sa iei ceve kg in plus. Poi daca ar slabi aia amaruie, insemna ca cea dulce ingrasahappy

| sergiu25bc a răspuns:

Mai este o vb nu tot ce zboara se mininca:_

| dance4life explică:

Am auzit si eu pe la altelewhistling

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ciocolata ingrasa datorita zaharului sau al untului de cacao pe care il contine.cateva bucatele de ciocolata neagra (70%)pe zi nu iti pot face rau.gandeste ca o cutie de coca -cola contine de 15 ori mai mult zahar decat o jumatate de cicolata neagra cu 70%cacao.