| bmw_8391 a întrebat:

SLT! FUNDA..Am terminat anul acesta liceul(12 clase) si nu am primit niciodata alocatie de pe clasa a 10a... ceva ciudat deoarece buletinu e pe JUD Alba si eu am facut liceul in Sibiu..as putea face ceva pentru a primi alocatia, chiar daca am terminat liceul, pe care trebuia sa o primesc?

1 răspuns:
| Teo_Creatza_1995 a răspuns:

Buna, ma bucur sa te cunosc, eu sunt din sibiu, sfatul meu este sa te duci imreuna cu mama ta la posta sa intrebi. Normal ar fi trebuit sa intrebi la secretariatul scolii unde ai facut scoala.